1. _0151

Būna dienų, kai nebežinai ką siųlyti tom „išsidirbinėjančiom“ lašišom ir pradedi dairytis po musių dėžučių pakampius, ieškodamas kažko….

Taip nutiko ir man, paskutinei sezono dienai einant į pabaigą. Kai beveik visi turimi lašišinių musių variantai buvo išbandyti, vienos dėžutės kamputyje atradau … . „Lašišine“ ją gal net neišeitų pavadinti nes, tai buvo elementari „šlapianka“, tiesa surišta ant dvišakio kablio. Taigi ta elementari, pilkšva „šlapianka“, likus valandai iki sezono pabaigos padovanojo nedicka apie 3kg lašių.

Originalus musės pavadinimas „Loch Ordie“. Musė tiek paprasta, kad „įkandama“ bet kuriam pradedančiam rišti muses, tuo pačiu galinti padovanoti neužmirštamas žvejybos akimirkas.

1 . Kabliukas: Pagal pageidavimą.

2 . Uodega: plunksnų galiukai, sudėti kartu vidinėmis pusėmis.

Originaliame musės variante uodegos nėra, bet maniškės su uodegom.

2. _0358 3. _0367

 

 

 

 

 

 

3 . Kūnas: Tankiai, akuoto principu, suvyniota plunksna. Faktiškai kūnas, tai vienas didelis akuotas. Kad akuotas būtų tankesnis, vienu metu naudoju dvi plunksnas.

4. _0368 5. _0375

 

 

 

 

 

 

6. DSC_0380

 

Jeigu visam kūnui neužtenka plunksnos, tai rišu dar kelias papildomai.

 

 

 

 

 

8. _0387

Įvairiems kūno spalviniams variantams išgauti galima naudoti skirtingų spalvinių variantų ar atspalvių plunksnas.

 

 

 

 

4 . Galva: vedantis siūlas.

7. _0382 9. _0403

 

 

 

 

 

 

Pabaigai galima paminėti, kad musę lengva modernizuoti priklausomai nuo turimo fantazijos kiekio, pridedant šikną, raibinimą ar dar ką nors.

10.3 _0405