Sveiki.

Smagu, kad yra žmonių, kuriems įdomu susirinkti, pabendrauti, pasidalinti patirtimi. Tad renginiai, kuriuos organizuojame nenueina veltui. Remigijaus Šapalo idėja surengti seminarą apie Baltijos (o gal baltijos?) lašišas buvo sėkminga ir šeštadienį susirinko visa minia žmonių. Net buvo svečių iš kitų miestų. Taigi išgirdome įdomų ir išsamų dr. V. Kesmino pasakojimą apie mūsų lašišas ir šlakius, jų gyvenimo ypatumus, upes, nuveiktus darbus, siekiant atkurti šių žuvų populiacijas.

Po to patirtimi pasidalino Ernestas Keturka iš museline.lt ir Kauno muselininkų klubo. Įspūdingi laimikiai, daug darbo įdėta siekiant sugauti šias nuostabias žuvis. Kaip pabrėžė ir pats Ernestas, svarbiausia – nesėdėti vietoje, ieškoti naujų dalykų ir dalintis patirtimi. Taigi, Vilniečiai, mums dar daug kur reikia pasitempti!

Galiausiai didžiai gerbiamas Mindaugas Valiukevičius pasidalino patirtimi rišant lašišines muses. Mano nuomone, tai buvo pati įspūdingiausia rišimo pamoka, kokią esu kada matęs. Valio Mindaugui! Gaila, nebeturėjome laiko pratęsti rišimo subtilybių gvildenimo, tad panašų renginį be abejonės dar organizuosime.

O čia kelios nuotraukėlės.